۱۳۹۶ آبان ۶, شنبه

دانلود مستند فی فی از خوشحالی زوزه می کشد درباره زندگی بهمن محصص

اگر شما هم مثل من برای پیدا کردن یک لینک آدم وارانه و درست و حسابی برای دانلود مستند "فی فی از خوشحالی زوزه می کشد" سرویس شده اید و علاقه مند هستید این مستند خوب درباره بهمن محصص را تماشا کنید از لینک های زیر برای دانلود آن استفاده کنید.
مستند «فیفی از خوشحالی زوزه می‌کشد» در تجلیل از بهمن محصص ساخته شده است. بهمن محصص در ۶ مرداد ۱۳۸۹ در رم جهان ما را ترک کرد. او نقاش، مجسمه‌ساز، مترجم و هنرمندی بسیار پیشرو بود. بعد تغییر نظام سیاسی ایران در سال 1357 مجسمه های ساخته شده توسط او را به بهانه برهنه بودند، بریدند، کندند و از معابر عمومی حذف کردند. بهمن موسس سالها بعد به ایران آمد و وقتی نمکزار فضای هنری و اجتماعی و سیاسی ایران را از نزدیک دید بسیاری از آثار برجسته و ارزشمند خود را جمع آوری و به دست خود نابود کرد. آثاری که اکنون فقط عکسهایی از آنها موجود است. مستندساز این هنرمنده را به سختی یافته است و چه خوب که او را یافته است چون او ...

***

1: لینک دانلود مستند فی فی از خوشحالی زوزه می کشد مناسب برای اینترنت های کم سرعت و دارای قطعی ایران:
2: لینک دانلود  مستند «فیفی از خوشحالی زوزه می‌کشد»، ساخته میترا فراهانی؛ مناسب برای اینترنت های پر سرعت:


3: لینک دانلود زیرنویس های مستند فی فی از خوشحالی زوزه می کشد درباره زندگی و آثار  بهمن محصصاثری هنری با عنوان «قدر دولتی» ساخته بهمن محصص که توسط خود او نابود شد و فقط از آن عکس وجود دارد:

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر